Ece Eğitim Akademi

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal

Sıkça Sorulan Sorular

Kişisel gelişim çiçek, böcek vs her şey güzel olsun diye düşünmek değildir... Kişisel gelişim din, siyaset, ekonomi, felsefe, anatomi vs ayrımı yapmadan olabildiğince çok konuda bilgi edinip, bilimler arası bağlantı kurabilme yeteneği ile her şeyin zaten çok güzel olduğu farkındalığına ulaşabilmektir...

Çift terapisi sevgili, nişanlı ve evli olan her tür çift için uygundur. Evlilik kararı almak üzere olan sevgililer erken bir terapi alarak karşılarına çıkabilecek sorunları ilişkilerine hiç zarar vermeden çözebilirler.

Bazen tek bir seans bile yapılabilir. Ancak bir seansta belirli bir konu ancak çözülebilir. Seanslar genellikle 50-60 dakika sürer. Çift terapisi için çifte seans 1,5 saat daha uygun olur.

İlişki ve evlilik danışmanlığı , aileyi oluşturan bireylerin birbirleriyle olan ilişkileri yaşadıkları sorunlar, sorun çözme, evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında çocuklarla ve aile ile ilgili bireysel ya da bireyler arasındaki sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir.

eceegitimakademi@gmail.com mail adresine “Eğitim vermek istiyorum” konu başlığıyla yazabilirsiniz.

Ana sayfada sol üst kısımda gördüğünüz "KAYIT OL" kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu butona tıklayıp bizimle iletişime geçtiğiniz zaman eğitim danışmanlarımız size en kısa süre içerisinde telefon aracılığı ile geri dönüş yapacaklardır.

Her eğitim programımız birbirinden farklıdır. İlgilendiğiniz eğitimle ilgili sayfadan gerekli bilgileri alabileceğiniz gibi eğitim danışmanlarımıza da sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Elbette. İlgi alanlarınıza göre seçtiğiniz eğitimlerin tümüne eş zamanlı olarak katılabilirsiniz.

Kişiye özel, kullanımı oldukça kolay bir otomasyon sistemimiz bulunuyor. Kaydınız alındıktan sonra size verilen şifre ile rahatlıkla sisteme giriş yapıp eğitiminize başlayabilirsiniz. Sisteme isterseniz pc, isterseniz tablet veya telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Katıldığınız eğitimin materyallerine ömür boyu ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sınavlar online bir biçimde, çoktan seçmeli (TEST) olarak gerçekleşiyor.

Sınavda başarılı olamazsanız 2 kere daha sınava girme hakkınız bulunuyor.

Online eğitiminizi bitirdiğinizde eğitim alanınıza yönelik, Uluslararası Akrediteli ICCW onaylı sertifikanızı almaya hak kazanacaksınız. Bununla birlikte ilgili alanlarda çalışmaya başlayabilirsiniz.

Eğitiminizi başarıyla tamamladığınız takdirde sertifikanız size kargo yoluyla en kısa sürede ulaştırılacaktır.

"Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir..." Hayata bakış açımızı değiştirmek için ise farklı bakış açısına sahip olmak yeterli olacaktır… Farklı bakış açısına sahip olabilmek için de ön yargısız bilgi gerekir…

İçinizde huzursuzluk var ise, depresyon belirtileri taşıyorsanız, kendinizi her hangi bir konu da engellenmiş hissediyorsanız, içinizde her hangi bir konuda potansiyel var olduğunu ama ortaya çıkaramadığınızı düşünüyorsanız değişime ihtiyacınız var demektir…

“Olumsuz bakış açımı değiştirebilir miyim?” sorusu var olan bir sorunu fark edip, kabul etmek anlamını taşır ve sorunu kabul etmek değişimin başlangıcıdır... Bu noktadan sonra doğru rehber ile yol aldığımızda istediğimiz her şeyi değiştirebiliriz…

Dualar, ayetler ve esmalarla birlikte bioenerjiyle kişinin kısmetinin açılması, negatif enerji ve blokajlarının kaldırılması mümkün olmaktadır. Uygulama yaparken kesinlikle kötü enerjiler devrede değildir. Her zaman iyicil amaçlarla yapılmaktadır.

Uzaktan bioenerji olur. Çünkü uygulayıcının enerjisinin büyüklüğü ve konsantrasyon sağlaması durumunda rahatça yapılabilir. Kişinin özgüven eksikliğinin giderilmesi, konsantrasyon sorunları, vesveseler ve benzer durumların çözülmesi gerektiğinde Bioenerjinin etkili bir uygulama olduğu bilinmektedir.

Bioenerji büyü gibi negatif ve kötücül bir etki değildir. Tamamen doğal ve iyicil bir enerjidir. Evrenden alınan enerjinin pozitif yönde kullanılmasını sağlayan bu uygulama, kesinlikle doğru bir uygulamadır.

Bioenerji eğitimini başarıyla tamamlayan akabinde avuç içi çakralarına uyumlama yapılan kursiyerlerimiz bioenerji uygulayıcısı olabilirler.

Bioenerjinin kaç seans olacağı kişiye göre değişmektedir. Kişi ne kadar açıksa alacağı enerji de o kadar açık olacaktır. Çok sayıda çözüm imkanı sunan bu uygulamalar kişiye göre değişen bir etki süresine sahiptir.

Bioenerjinin etkisi, ömür boyu sürer. Kişi negatif enerjilere maruz kalmadığı sürece koruma çemberinin etkisi ve olumlu enerjisi yaşam boyu devam etmektedir. Ancak negatif enerjiler, büyüler, beddualar ve benzer birçok olumsuz duruma sürekli maruz kalan kişilerde bu etki süreci daha kısa olabilmektedir.

İlişki ve evlilik danışmanı konusunda uzman olan kişilerdir ve çiftlere psikolojik danışmanlık yaparlar. Bu aşamada taraf değildirler, her iki tarafı dinleyerek kişilerin kendi çözümlerini bulmaları konusunda yol gösterirler. Evlilik danışmanı yargılamaz, ayıplamaz, bir konuda diretmez. Kişileri anlamaya ve tıkanan noktayı bulmaya destek olur. Amaç kadın erkek arasındaki ilişkiyi daha sağlıklı bir zemine oturtmaktır. Tabi ki her sorunun hemen çözülmesi gibi bir şey söz konusu değildir. Bu konuda destek alınabilmesi için iki tarafında bu terapiye açık olması gerekir. Bu durum eşlerin birlikte çözecekleri bir konudur. Yapılan görüşmelerin sonucu iki tarafın karakteri bir anda değişmeyecektir. Çünkü karakter zaman içerisinde oturan bir yapıdır.